Přihlášení
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kabely, přepínače a redukce ZPĚT DO
- Anténní kabely pro bezdrátové sítě
- Anténní kabely pro multimedia
- Audio kabely
- Datové kabely (Apple)
- Datové kabely (Disky a disková pole)
- Datové kabely (Lightning)
- Datové kabely (micro USB)
- Datové kabely (mini USB)
- Datové kabely (Ostatní)
- Datové kabely (Serial)
- Datové kabely (Thunderbolt)
- Datové kabely (USB typ A)
- Datové kabely (USB typ B)
- Datové kabely (USB typ C)
- Datové přepínače
- Huby
- Napájecí a PWM kabely (Interní)
- Napájecí autoadaptéry (Notebooky)
- Napájecí autoadaptéry (Tablety a mobily)
- Napájecí autoadaptéry (Terminály a tiskárny)
- Napájecí kabely (Disky a disková pole)
- Napájecí kabely (Chytré hodinky)
- Napájecí kabely (Notebooky)
- Napájecí kabely (Obecné)
- Napájecí kabely (PC)
- Napájecí kabely (Pokladny)
- Napájecí kabely (Síťové prvky)
- Napájecí kabely (Tablety a mobily)
- Napájecí kabely (Terminály a čtečky)
- Napájecí síťové adaptéry (Ostatní)
- Ostatní kabely a příslušenství
- Prodlužovací kabely a rozbočovače
- Redukce a adaptéry (Anténní)
- Redukce a adaptéry (Audio)
- Redukce a adaptéry (Datové)
- Redukce a adaptéry (Napájecí)
- Redukce a adaptéry (Síťové)
- Redukce a adaptéry (Video)
- Síťové kabely (DAC Twinax kabely)
- Síťové kabely (Disky a disková pole)
- Síťové kabely (Konvertory)
- Síťové kabely (KVM přepínače)
- Síťové kabely (Metalické kabely)
- Síťové kabely (Metalické patch kabely)
- Síťové kabely (Optické kabely)
- Síťové kabely (Optické patch kabely)
- Síťové kabely (Ostatní)
- Síťové kabely (Pokladní systémy)
- Síťové kabely (Servery)
- Video kabely (Digi Foto)
- Video kabely (Grafické karty)
- Video kabely (HDMI)
- Video kabely (micro HDMI)
- Video kabely (Monitory)
- Video kabely (TV)
- Video přepínače
- ...
-
-
-
-
Chytrá domácnost ZPĚT DO
- Audio zvonky
- Dálkové ovladače (zabezpečení)
- Detektor vlhkosti
- Detektory pohybu
- Domácí spotřebiče
- Elektroinstalace
- Chytré doplňky
- Kamery
- Kontaktní detektory
- Kouřové a plynové hlásiče
- Mini klávesnice
- Ostatní
- Osvětlení_XXX
- Ovládání dveří_XXX
- Příslušenství pro vysavače
- Robotické vysavače
- Sady pro zabezpečení
- Sirény, alarmy
- Sledování počasí
- Spínače, vypínače
- Tlačítka SOS
- Video zvonky
- Vytápění
- Zabezpečení_XXX
- Zdroje světla
- ...
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
| |
...
Samsung Smart Monitor/M7/32"/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Black/2R (ROZBALENO)
Detailní popis produktu
Rozbalené, nepoužité zboží. Zkontrolováno a plně funkční. V originálním balení
Energetický štítek stáhnete zde:https://www.samsung.com/global/ecodesign_energy
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3 000:1 (typ.)
Odezva [ms]: 4 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1 bil.
Reproduktory: Ano
Konektory:
- 2x HDMI 2.0
- 2 x USB
- 1 x USB-C 65W
Napájení: AC 100~240V
Spotřeba [W]: 50 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: -2 ~ 22
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 716,1 x517 x 193,5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 716,1 x424,5 x 41,8 mm
Hmotnost [kg]: 5,4 kg / 6,5 kg
Záruka: 24 měs.
Příslušenství:
- Délka napájecího kabelu 1.5 m
- Kabel HDMI
- Dálkové ovládání
Parametry
| Model a provedení | |
| Modelová řada | SAMSUNG SMART MONITOR |
| Model | M7 |
| Displej | |
| Úhlopříčka rozsah | 30" - 32" |
| Úhlopříčka (") | 32 |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozlišení | 3840X2160 (ULTRA HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Formát obrazu | ŠIROKOÚHLÝ - 16:9 |
| Flicker Free | ČERNÁ |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 3000:1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Grafické výstupy | |
| Konektor HDMI | ANO |
| Multimédia | |
| Repro | ANO |
| Konektivita | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor DisplayPort | NE |
| DP/mini DP (počet) | 0 |
| Verze HDMI | VERZE 2.0 |
| Konektor USB | ANO |
| Konektor USB-C | ANO |
| Ostatní | |
| VESA standard | ANO |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 X 100 MM |
| Záruka (roky) | 2 ROKY |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Rozměry (šxvxh mm) | 716,1 × 517,0 × 193,5 |
| Hmotnost (kg) | 6,5 |
| Hmotnost rozsah (kg) | OD 5,1 DO 10 KG |
| Napájení | |
| Spotřeba energie (W) | 50 |
| Třída energetické účinnosti | G |

Samsung Smart Monitor/M7/32"/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Black/2R (ROZBALENO)
5 490 Kč
Přihlášení k zasílání novinek
Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!
Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.


.webp?size=48)