Synology RT2600ac

Synology Router RT2600ac Neskutečně rychlé připojení Wi-Fi s kombinovanou šířkou bezdrátového pásma až 2,53 Gb/s zvyšující rychlost sítě. Odkaz na we... Celý popis
4 639 Kč
nebo 4 x 1159 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
RT2600ac

Detailní popis produktu

Synology Router RT2600ac

Neskutečně rychlé připojení Wi-Fi s kombinovanou šířkou bezdrátového pásma až 2,53 Gb/s vylepšující váš zážitek na internetu. RT2600ac je výkonný bezdrátový směrovač pro domácnosti a malé kanceláře, který nabízí informace, řízení a zabezpečení v rámci jejich sítě. Nyní je jeho součástí technologie Mesh Wi-Fi a jeho pokrytí je možné snadno rozšířit pomocí dalšího směrovače Synology MR2200ac.
Zaměřeno na výkon

Díky podpoře technologie MU-MIMO a nejnovějšího standardu 802.11ac Wave 2 umožňuje směrovač RT2600ac dosahovat rychlosti přenosu 800 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz a 1733 Mb/s na frekvenci 5 GHz. Pomocí duální sítě WAN1 lze dosáhnout kombinované šířky pásma 2 Gb/s a snadno optimalizovat síť s minimální ztrátou výkonu i při řízení provozu na bázi aplikací.


CPU

Dvoujádrový procesor 1,7 GHz

Výkonná síť Wi-Fi

Čtyřnásobný datový proud, dvoupásmová síť

AC2600, Wave 2

S technologiemi MU-MIMO a Beamforming

Vrstva 4 a 7

Systém hardwarové akcelerace
Špičkový software

Jádrem směrovače RT2600ac je systém Synology Router Manager (SRM). Zjednodušuje práci se sítí a umožňuje přehledné zobrazení datového provozu.


Zjednodušené nastavení

Nastavení směrovače RT2600ac je zcela jednoduché, ať už je provádíte z chytrého telefonu nebo počítače. Nastavení a spuštění internetu trvá jen pár minut.


Výkonná správa připojení

Funkce Smart WAN umožňuje směrovači RT2600ac přepnutí při selhání nebo vyrovnání zátěže mezi připojeními dvou poskytovatelů internetových služeb ISP, aby byla zaručena dostupnost internetu, zatímco služba QuickConnect umožňuje neuvěřitelně snadné povolení dálkového přístupu.


Granulární řízení datového provozu

Funkce Quality of Service (QoS) na bázi aplikace nebo zařízení umožňuje nastavit větší šířku pásma při hraní nebo pro aplikace VoIP a zároveň omezit stahování pomocí protokolu BitTorrent. Údaje o datovém provozu v reálném čase jsou spolu s historickými údaji uspořádané do přehledných grafů a sestav, ze kterých je snadné zjistit zúžená místa nebo anomálie.
Chytřejší síť Wi-Fi

Vynikající propustnost sítě Wi-Fi u směrovače RT2600ac doplňuje moderní prostředí – automatické, škálovatelné a s rozsáhlými možnostmi přizpůsobení.

Inteligentní filtrování webu a rodičovská kontrola

Balíček Safe Access na směrovači RT2600ac nenabízí jen bezplatné řešení napříč platformami umožňující vytvořit svět online bezpečný pro děti. Poskytuje také lepší informace o tom, jak jednotliví uživatelé a zařízení využívají internet, a to včetně nenápadných zařízení IoT pracujících na pozadí.

Zabezpečení na firemní úrovni

Vedle historie rychlých a pravidelných aktualizací, které zajišťují ochranu před novými hrozbami, se směrovač RT2600ac vyznačuje řadou vyspělých funkcí, které chrání celou síť z úrovně směrovače.


Threat Prevention

Služba Threat Prevention využívá ke kontrole příchozího a odchozího datového provozu v síti technologii Intrusion Prevention a automaticky blokuje průchod škodlivých paketů, zároveň ale zachovává špičkovou rychlost internetu.


Vestavěné bezpečnostní databáze

Integrace služby Google Safe Browsing a dalších databází informací o hrozbách DNS a IP umožňuje službě Safe Access zabránit zařízením v náhodném přístupu k webům, na kterých hrozí malware, phishing, botnety, sociální inženýrství a další rizika.


Technologie WPA3 další generace

Podpora nejnovějšího protokolu zabezpečení Wi-Fi přináší domácnostem, firmám i otevřeným sítím Wi-Fi lepší možnosti obrany před sledováním a dalšími útoky.
Nejlepší server VPN ve své třídě

Služby Synology SSL VPN a WebVPN, které jsou součástí služby VPN Plus, nabízejí rychlý, intuitivní a zabezpečený přístup do vnitřní sítě, zatímco služba Site-to-Site VPN umožňuje vzájemné propojení několika vzdálených kanceláří. K dispozici je dlouhý seznam dalších podporovaných protokolů a funkcí pro správu, které správcům IT dávají lepší kontrolu nad připojeními VPN.
Postavte si vlastní systém Wi-Fi

Ve velkých domácnostech a kancelářích je možné používat zařízení RT2600ac a MR2200ac k pokrytí prostoru pomocí sítě Mesh Wi-Fi, takže bude rychlost širokopásmového internetu dostupná i v odlehlých částech prostoru.

Parametry

Wi-Fi pásma
Wi-Fi 2,4 GHz ANO
Wi-Fi 5 GHz ANO
Model a provedení
Obsahuje switch ANO
Počet LAN portů 4
Podpora Wifi Mesh ANO
POE NE
Použití (venkovní/vnitřní) VNITŘNÍ
USB port u routeru USB 3.X
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 GBPS
Rychlost Wi-Fi max. 1,8 GBIT/S
Standardy
Wi-Fi 4 (802.11n) ANO
Wi-Fi 5 (802.11ac) ANO
WiFi 1 (802.11b) ANO
WiFi 2 (802.11a) ANO
WiFi 3 (802.11g) ANO
Antény
Antény VŠESMĚROVÉ

Alternativní produkty

Synology RT2600ac
Synology RT2600ac
4 639 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache