TP-link chytrá žárovka Tapo L610

Tapo L610 - Chytrá Wi-Fi bodová žárovka, stmívatelná *Teplé světlo 2 700 K - vytvořte si útulnou a pohodovou světelnou atmosféru doma nebo na jakémkol... Celý popis
249 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
Tapo L610

Detailní popis produktu

TP-link chytrá žárovka Tapo L610
Interiérové osvětlení pro elegantní dekoraci


Chytrá Wi-Fi bodová žárovka, stmívatelná
Stmívatelná bodová žárovka se svítivostí 350 lumenů


Objevte neuvěřitelné možnosti nastavení chytré bodové žárovky Tapo L610, která z vašeho domova vykouzlí překrásné místo přesně podle vašich představ.

Kompatibilní s instalovanými svítidly


Univerzální patice GU10 značně zjednodušuje instalaci do již osazených bodových svítidel. Nemusíte být experti, abyste si sami zvládli vytvořit osvětlení podle svých představ.

Zaměřeno na detaily


Tapo L610 vyzařuje detailní bodové osvětlení pro zdůraznění určité oblasti, které je perfektní pro prezentaci vašeho oblíbeného uměleckého díla, designového předmětu, modelu apod. Nejenže přitahuje pozornost kolemjdoucích, ale zároveň odhaluje mnohem více detailů osvětleného díla.

Magické prostředí s bodovými svítidly


Při instalaci na vhodná veřejná místa chytrá bodová žárovka dokáže rozsvítit svůj silný potenciál, který z ní činí upřednostňovanou energeticky úspornou volbu osvětlení. Vytváří žádanou rovnováhu mezi intenzitou světla a celkovým delikátním efektem osvětlení v prostoru.
Umělecká galerie


StudioPříjemné ambientní osvětlení


Když se chcete zcela uvolnit, zkuste nastavit jas chytré bodové žárovky na velmi nízkou hodnotu. Vytvoříte si tak doma prostředí, které bude balzámem pro vaši mysl.

Programy a časovač

Snadná správa každodenních činností


Vytvořte si časové plány, kdy se má bodová žárovka zapnout/vypnout a s jakou intenzitou jasu. Režimy východu a západu slunce umožňují automaticky zapínat/vypínat bodovou žárovku podle vašeho časového pásma.

Handsfree hlasové ovládání


Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete bodovou žárovku zapnout nebo vypnout, popř. si nastavit režim vhodný pro čtení, sledování filmu nebo pořádání party, aniž byste se museli nějak moc hýbat.

Skupinové ovládání několika zařízení


Seskupte si chytré bodové žárovky na jednom místě a ovládejte jejich jas, barvu a další nastavení. A zapínejte/vypínejte svítidla a další zařízení společně.
Ekologičtější chytrý životní styl


Úsporná bodová žárovka Tapo L610 podporuje skupinové ovládání 20 až 30 bodových žárovek s možností využívání energeticky úsporných funkcí, které nezatíží váš rozpočet.

Začlenění Tapo L610 do ekosystému Tapo


Objevte nové možnosti chytrých domácích zařízení značky Tapo a budete ohromeni, jaké funkce automatizace a integrace u vás doma nabízejí.

Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Připojení
Připojení BEZDRÁTOVÉ
Wi-Fi ANO
Ostatní
Kompatibilita WIFI
Oblast využití OSVĚTLENÍ
TP-link chytrá žárovka Tapo L610
TP-link chytrá žárovka Tapo L610
249 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.