XSX - South Park: Snow Day!

Datum vydání: 26.3.2024 PŘÍBĚH Od South Park Digital Studios, studia, které vám přineslo South Park: The Stick of Truth, South Park: The Fractured b... Celý popis
630 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
9120131601059

Detailní popis produktu

Datum vydání: 26.3.2024


PŘÍBĚH


Od South Park Digital Studios, studia, které vám přineslo South Park: The Stick of Truth, South Park: The Fractured but Whole a South Park: Phone Destroyer, přichází další kapitola na cestě New Kid.
Připojte se k Cartmanovi, Stanovi, Kyleovi a Kennymu v trojrozměrné slávě a oslavte ten nejkouzelnější den v životě každého malého dítěte – sněhový den! Mohutná vánice uvrhla město do chaosu a co je důležitější, zrušila školu.
Zahrajte si až se třemi přáteli, použijte dohazování nebo si zahrajte sólovou hru se spojeneckými boty a probojujte se zasněženým městem South Park. Zapojte se do frenetického, akcí nabitého boje proti válčícím frakcím ve zcela novém příběhu, ve kterém určujete pravidla. Vybavte se jedinečnými zbraněmi a nasaďte zničující, upgradovatelné speciální schopnosti na nové dobrodružství, abyste zachránili svět a užili si den bez školy.


Je sněhový den, kámo!


Parametry

Ostatní
Herní provedení ANO
Ostatní
Datum vydání hry 26.3.2024
Datum vydání hry (filtr) 26.3.2024
Herní platforma ESD XBOX SERIES X|S
Herní žánr AKČNÍ
Lokalizace hry ANGLICKÁ VERZE
PEGI hodnota 16
XSX - South Park: Snow Day!
XSX - South Park: Snow Day!
630 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.