515 266 300 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT

TP-LINK

Informace o značce TP-LINK

TP-LINK
Dostupnost
Cena
WiFi
...načítám...
Filtrace produktů
Počet produktů: 303
TP-Link Archer C6 v3.2 AC1200 WiFi DualBand Gb Rou...
Skladem Porovnat
Archer C6 V3.2 - AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router Archer C6 vytváří spolehlivou a bleskově rychlou síť poháněnou technologií Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlosti až 30
TP-Link TL-SG1005D 5x Gigabit Desktop Switch
Skladem Porovnat
TP-Link TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch Green PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 70 % spotřeby * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně dupl
TP-Link Tapo T315 Chytrý teploměr
Skladem Porovnat
Tapo T315 - Chytrý teploměr *Monitorování v reálném čase – s velkou přesností detekuje teplotu a vlhkost v reálném čase. (Přesnost měření: ±0,54 oF, ±3 % RH). *Viditelný LCD displej – zobraz
TP-Link AX3000+G1500 Powerline Deco PX50(2-pack)
Skladem Porovnat
Splátky
12 měsíců od 632 Kč
TP-Link Deco PX50 AX3000 + G1500 Powerline meshový systém s Wi-Fi 6 * AX3000 duální pásmo WiFi – 2402Mb/s (5GHz) + 574Mb/s (2,4GHz) * technologie Powerline – využívá elektrické vedení vašeh
TP-Link TL-PoE160S PoE+ 802.3at/af Injector
Skladem Porovnat
TL-POE160S - Injektor PoE+ FUNKCE - 2x gigabitové porty zajišťují rychlejší přenos- Vyhovuje standardům IEEE802.3af / at, dodává až 30 W - Snižuje náklady na infrastrukturu současným pře
TP-Link TL-MR6400 4G LTE WiFi N Router, 4x FE port...
Skladem Porovnat
300Mbit/s bezdrátový N LTE Router TL-MR6400 Previous Next Nemusíte se zabývat konfigurací – stačí zapojit a můžete jet! Router má integrovaný modem 4G LTE a vestavěný slot na SIM kartu, tak
TP-Link TL-SG108PE 8xGb (4xPOE) 64W Easy Smart Swi...
Skladem Porovnat
8mi-portový gigabitový Easy Smart switch se 4mi PoE porty TL-SG108PE - 8 portů RJ45 o rychlosti 10/100/1000Mbit/s - Se 4mi porty PoE mohou být data i napájení přenášeny pouze pomocí jednoho
TP-Link UE200 USB 2.0 ethernetový síťový adaptér s...
Skladem Porovnat
Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 s rychlostí až 100Mbit/s: UE200 PŘEHLED UE200 přidává možnost připojení k síti ethernet zařízením bez portu ethernet LAN, jako jsou ultrabook nebo Macb
TP-Link EAP115 N300 WiFi Ceiling/Wall Mount AP Oma...
Skladem Porovnat
300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point: EAP115 300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point, Qualcomm, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100Mbps LAN, 802.3af PoE Supported, C
TP-Link TL-WA855RE 300Mbps Wifi N Range Extender/A...
Skladem Porovnat
300Mbit/s bezdrátový extender Previous Next Kompaktní. Silný. Navzdory kompaktní velikosti je těžké ignorovat TL-WA855RE díky opravdu působivému způsobu, kterým vytváří přístup k Wi
TP-Link AX1800 Smart Home Mesh WiFi6 Deco X20(1-pa...
Skladem Porovnat
Splátky
12 měsíců od 282 Kč
TP-Link Deco X20 (1-pack): AX1800 Domácí síťový Wi-Fi 6 systém. S technologií Wi-Fi 6 je celá domácí síť Wi-Fi Deco navržena tak, aby pokryla obrovskou poptávku pro zvýšení pokrytí, rychlo
TP-Link TL-SG3428X L2+ 24xGb 4x10G SFP+ Omada SDN
Skladem Porovnat
Splátky
12 měsíců od 790 Kč
TL-SG3428X - 24portový gigabitový řízený switch JetStream s L2+ disponující 4 sloty 10GE SFP+ Bleskurychlé odchozí připojení 10G: 4 sloty SFP+ s rychlostí 10 Gbit/s umožňují vysoce propu
TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ SM DDM 10km
Skladem Porovnat
TL-SM5110-LR - 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver FUNKCE - Single-mode SFP + LC Transceiver - Hot-Pluggable s maximální flexibilitou - Podporuje digitální diagnostické monitorování - Komp
TP-Link Archer C6U AC1200 WiFi DualBand Router, US...
Skladem Porovnat
Archer C6U - AC1200 Bezdrátový gigabitový router MU-MIMO. Archer C6U vytváří spolehlivou a rychlou síť s technologií Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlosti až 300 Mb/s, je přip
TP-link Archer C54 AC1200 WiFi DualBand Router/AP/...
Skladem Porovnat
TP-Link Archer C54 dvoupásmový směrovač Wi-Fi AC1200. Dvoupásmová Wi-Fi vám umožní připojit vaše náročná zařízení k rychlejšímu a jasnějšímu pásmu 5 GHz, zatímco tradiční pásmo 2,4 GHz p
TP-Link TL-SG3452 Managed L2+ 48xGb,4SFP switch Om...
Skladem Porovnat
Splátky
12 měsíců od 1 082 Kč
TL-SG3452 - JetStream 48-Portový Gigabit L2 spravovatelný Switch se čtyřmi SFP sloty FUNKCE - Plně gigabitové porty: 48× gigabitové porty RJ45 a 4× gigabitové SFP sloty poskytují vysokor
TP-Link TL-SG3428 24xGb 4xSFP L2 managed switch Om...
Skladem Porovnat
Splátky
12 měsíců od 526 Kč
TL-SG3428 - JetStream 24-Portový Gigabit L2 spravovatelný Switch se čtyřmi SFP sloty FUNKCE - Plně gigabitové porty: 24× gigabitové porty RJ45 a 4× gigabitové SFP sloty poskytují vysokor
TP-Link Archer C64 AC1200 WiFi DualBand Router, 5x...
Skladem Porovnat
Archer C64 - AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router FUNKCE - Posílené pokrytí WiFi: 4 externí antény a jedna interní anténa poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí- MU-M
TP-Link TL-SF1005P 5x10/100 (4xPOE) 67W Desktop St...
Skladem Porovnat
TL-SF1005P - Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s a 4 porty PoE+ *5× 10/100 Mb/s RJ45 portů *4 porty PoE+ přenáší data a napájení v jednotlivých kabelech. *Podporuje zařízení PD v souladu se sta
TP-Link Archer T4U Plus AC1300 USB 3.0 Wifi Adapté...
Skladem Porovnat
TP-Link Archer T4U Plus bezdrátový USB adaptér AC1300 s dvěmi anténami a s vysokým ziskem. Archer T4U Plus poskytuje vašemu počítači přístup k technologii 802.11ac při příjmu signálů Wi-F
TP-Link TL-SG1005LP 5xGb (4POE+) 40W Desktop Steel...
Skladem Porovnat
TL-SG1005LP - 5-portový gigabitový desktop switch s napájením přes PoE pro 4 porty. Klíčové vlastnosti *5x 10/100Mb/1000 Mb/s s RJ45 porty *4 porty PoE podporují přenášení dat a napájení p
TP-Link TL-SF1009P 8x10/100 POE+ 65W,1x10/100 RJ45...
Skladem Porovnat
TL-SF1009P 9portový desktop switch 10/100 Mb/s s 8portovým PoE+. Soulad se standardem 802.3af/at PoE+ podporuje až 30W na každém portu PoE. Celkový rozpočet na výkon 65W PoE pro 8 × porty Po
TP-Link TL-SG2428P 24xGb POE+ 250W 4xSFP Smart Swi...
Skladem Porovnat
Splátky
12 měsíců od 909 Kč
TP-Link TL-SG2428P JetStream™ 28-Port Gigabit Smart Switch s 24-Port PoE+. Klíčové vlastnosti *250 W PoE Budget: 24 × 802.3at/af kompatibilní PoE+ porty s celkovým napájením 250 W *Plně g
TP-Link TL-SG105PE 5xGb (4xPOE+) 65W Easy Smart Sw...
Skladem Porovnat
TL-SG105PE - 5portový gigabitový smart switch se 4portovým PoE+. Klíčové vlastnosti *Pět portů RJ45 10/100/1000 Mb/s *Vybaven čtyřmi porty 802.3af/at PoE+ s výkonem až 30 W pro každý port