Příslušenství
Detailní popis produktu
ASUS ExpertBook B3 (B3404)
ASUS ExpertBook B3 je chytře navržen pro úspěšné podnikání, zvyšuje produktivitu i zabezpečení a umožňuje komunikaci v reálném čase díky flexibilním aktualizacím IT. Jeho výkonné špičkové funkce zahrnují procesor Intel® Core™ až Ultra 7 a volitelnou grafiku až NVIDIA® RTX™ 2050 nebo Intel® Arc™ a živou obrazovku s vysokým poměrem stran 16:10. ExpertBook B3 je také nabitý konektivitou, má SSD s podporou RAID 0/1, volitelné zabezpečení čipem TPM, duální SO DIMM pro snadnější upgrady IT a odolnost podle vojenských norem MIL-STD-810H – to vše v konstrukci, která zahrnuje ekologicky uvědomělý pohled ztělesňující odpovědnost a udržitelnost.
Výkon na nejvyšší úrovni
ExpertBook B3 je poháněn nejnovějším procesorem až Intel® Core™ Ultra 7 s architekturou AI-ready (u vybraných modelů) a možností volitelné grafické karty až NVIDIA® RTX™ 2050 nebo Intel® Arc™, která poskytuje rychlý a pohotový výkon, který potřebujete ke své práci.
Komplexní konektivita
ExpertBook B3 je vybaven I/O porty. Patří mezi ně špičkové rozhraní Thunderbolt™ 4, nová generace univerzálního kabelového řešení připojení, které nabízí podporu rozhraní až USB4 nové úrovně, rychlost přenosu dat 40 Gb/s, výstup na displej 4K a rychlé nabíjení.
Zabezpečení na podnikové úrovni
ExpertBook B3 umožňuje duální ověřování identity pomocí IR kamery s rozlišením Full HD a snímače otisků prstů pro přihlašování pomocí obličeje a otisků prstů a volitelné čtečky čipových karet pro fyzické ověřování, takže je ideální volbou pro podniky, které vyžadují vylepšené zabezpečení a ochranu zařízení. Má také volitelný Opal SED SSD, čip TPM, krytku webkamery a slot pro zámek Kensington pro silné zabezpečení dat a vylepšenou ochranu na hardwarové úrovni.
Odolnost dle vojenských norem
ExpertBook B3 je testován podle vojenských norem MIL-STD-810H pro zaručenou odolnost a dlouhou životnost produktu.
Poháněno inovacemi
ExpertBook B3 je vybaven procesorem až Intel® Core™ Ultra 7 s architekturou AI-ready (u vybraných modelů) a volitelnou grafikou až NVIDIA® RTX™ 2050 nebo Intel® Arc™, a je připraven inovovat způsob vašeho podnikání. Je navržen tak, aby rozšiřoval vaše obchodní schopnosti a poskytoval rychlý a pohotový výkon nezbytný pro dnešní požadavky – umožňuje bezproblémový multitasking, pokročilé zpracování dat a efektivní operace. ExpertBook B3 změní váš styl práce a posune vaše podnikatelské úsilí na novou úroveň, takže práci zvládnete jako nikdy předtím.
Chytřejší, rychlejší, navíc volitelně s umělou inteligencí
S volitelnou jednotkou Intel Neural Processing Unit (NPU) a volitelným systémem Copilot ve Windows poskytující bezkonkurenční výkon umělé inteligence je řada ExpertBook B3 výjimečnou volbou pro profesionály. Poskytuje nejen úžasný výkon, ale také vylepšená bezpečnostní opatření, která zajišťují důkladnou ochranu před potenciálními hrozbami. Tato kombinace hardwaru a softwaru umožňuje uživatelům snadnou navigaci při práci.
Flexibilní konfigurace
ExpertBook B3 vám nabízí svobodu přizpůsobit své zařízení konkrétním požadavkům nebo každodenním úkolům s počítačem – s možnostmi konfigurace, které zahrnují infračervenou kameru a snímač otisků prstů pro přihlašování pomocí obličeje a otisků prstů, volitelnou čtečku čipových karet pro vícefaktorové ověřování a dokonce volitelné připojení LTE pro bezproblémovou práci na dálku.
Konstrukce zaměřená na produktivitu
ExpertBook B3 je chytře navržen a zaměřen na produktivitu. Mezi jeho funkce patří technologie potlačení šumu pomocí AI pro nepřerušované konferenční hovory, rámeček NanoEdge 16:10 pro výjimečné vizuální zážitky a rychle se nabíjející baterie.
Prozkoumejte řešení ASUS Business Solutions
Upgradujte své podnikání pomocí agilních řešení šitých na míru vašim potřebám.
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | B3404CVA |
| Modelová řada | ASUS EXPERTBOOK B3 |
| Značka | ASUS |
| Typ notebooku | PRACOVNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | HLINÍK A PLAST |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Barva | ČERNÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | INTEL |
| Typ CPU | INTEL CORE I5 |
| Generace/řada CPU | INTEL 13. GENERACE |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | I5-1335U |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 10 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Paměť RAM (GB) | 8GB |
| Počet paměti RAM | 8GB (1X 8GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť Intel Optane | NE |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 KS |
| USB 3.x (počet) | 2 KS |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 KS |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| Disk - kapacita HDD | NE |
| Disk - kapacita eMMC | NE |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Podpora RAID | NE |
| Disk - kapacita UFS | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Displej - povrch | ANTIREFLEXNÍ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - jas (nits) | 300 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | INTEL UHD GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 W |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | NE |
| Optická mechanika | BEZ OPTICKÉ MECHANIKY |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Wi-Fi standard | WI-FI 6E 802.11AX |
| Čtečka otisku prstů | ANO |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Výstup DisplayPort | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| NFC | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | ANO |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | ANO |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | 1 GBS |
| Baterie a napájení | |
| Typ baterie | LI-ION (LITHIUM-IONTOVÁ) |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 226,8 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Výška (mm) | 19,9 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,57 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Napájení | |
| Zdroj | 65 W |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 63 |
| Baterie - počet článků | 3 ČLÁNKY |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 KS |
| Multimédia | |
| Vstup mikrofon | ANO |
| Webová kamera | ANO |
| Čtečka čipových karet | ANO |
| Rozlišení webkamery | 1080P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Numerická klávesnice | NE |
| Podsvícená klávesnice | ANO |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Software | |
| Operační systém | BEZ OPERAČNÍHO SYSTÉMU |



.webp?size=48)