Přihlášení
Příslušenství
Detailní popis produktu
HP ProBook 4 G2a
Operační systém: Windows 11 Pro EDU
Procesor: AMD Ryzen 5 230
NPU: 16 Tops
Paměť: 1 x 16GB DDR5-5600
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" WUXGA, matný, UWVA, 300 nitů
Grafická karta: AMD Radeon™ 760M
Polohovací zařízení: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Bezdrátová komunikace: WiFi ax + BT
Porty USB:
- 2x USB 3.2 Gen 1.0 Type-A port; 5 Gbps signaling rate (powered)
- 2x USB 3.2 Gen 2.0 Type-C ports; 10 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
Další porty:
- 1x HDMI 2.1 (supports up to 4K @ 60 Hz)
- Headphone/microphone combo jack
- 1x RJ-45
Napájení: Odp. adaptér 1P3K6AA
Barva: Hliníkově stříbrná
Záruka: 3 roky
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | G2A |
| Modelová řada | HP PROBOOK 4 |
| Značka | HP |
| Typ notebooku | NOTEBOOK PRO ŠKOLSTVÍ |
| Barva | STŘÍBRNÁ |
| Záruka notebooku | 3R |
| Procesor a paměť | |
| Typ CPU | AMD RYZEN 5 |
| Výrobce CPU | AMD |
| Generace/řada CPU | AMD RYZEN ŘADY 200 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | R5-230 |
| Počet jader CPU | 6 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,5 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 1GB (1X 1GB) |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | 2,5" |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 16 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | MATNÝ |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | AMD RADEON 760M GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | NE |
| Čtečka paměťových karet | NE |
| Wi-Fi standard | WI-FI 6E 802.11AX |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | NE |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Ovládání | |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Software | |
| Operační systém | WINDOWS 11 PRO EDUCATION |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |

HP ProBook 4 G2a 15.6 R5-230U/16GB/512GB/EDU
33 392 Kč


.webp?size=48)