Detailní popis produktu
Lenovo Chrome 15" Gen 10

VÍCE PROSTORU PRO TVOŘIVOST A OBJEVOVÁNÍ
Snadná orientace na nádherném velkém displeji
S Chromebooky Lenovo i a Chromebook Plus i (15” Intel) uvidíte více, budete méně scrollovat a budete se cítit pohodlně po celý den. Prostorný displej s vyšším poměrem stran zobrazuje více z vaší práce i zábavy najednou. Jasný displej s jasem 400 nitů zůstává čitelný jak v interiéru, tak venku, zatímco větší touchpad usnadňuje navigaci a poskytuje plynulejší ovládání při každém přejetí a klepnutí..

Chráněni ze všech úhlů
Vypadáte skvěle, zůstanete v bezpečí
Mějte své soukromí pod kontrolou díky fyzické krytce na ostré webkameře až 5?Mpx. Otevřete ji s jistotou pro videohovory nebo streamy a kdykoli ji bezpečně zavřete pro úplné soukromí. AI funkce Google navíc pomáhají, abyste na obraze působili ještě lépe.

Rychlé a bezpečné přihlášení
Jedním dotykem začnete svůj den
Zapomeňte na hesla a přihlaste se jediným dotykem. Čtečka otisků prstů vám zajistí rychlý a bezpečný přístup k Chromebooku Plus i (15" Intel), takže se můžete okamžitě vrátit ke svým úkolům — bez zbytečného zdržování.

Chytré zabezpečení, které pracuje za vás
Ochrana zevnitř i zvenčí
Chromebooky nikdy netrpěly na viry.* Díky vestavěné ochraně a bezpečnostnímu čipu H1 u Chromebook i a Chromebook Plus i můžete být v klidu — vaše soukromí i bezpečnost jsou pod kontrolou.


HLADKÝ VÝKON PRO KAŽDÝ ÚKOL
Výkon, který drží krok s vaším tempem
Rozvíjejte své nápady a vydejte se kamkoli vás den zavede díky mimořádně úsporným procesorům Intel® Core™ a dvojnásobné paměti. Plynule upravujte dokumenty Google Docs, fotografie a videa, streamujte své oblíbené pořady a užijte si rychlejší načítání stránek i plynulejší a svižnější hraní, až si budete chtít odpočinout a načerpat nové síly.
VŠECHNY POTŘEBNÉ KONEKTORY A JEŠTĚ VÍC
Zůstaňte ve spojení kdekoli
Ať už vás den zavede kamkoli, váš notebook vám zajistí neustálý přehled. Díky široké škále konektorů připojíte vše, co potřebujete – ideální pro monitory, externí disky nebo jakékoli příslušenství. A pokud jde o připojení k internetu, rychlé WiFi 6E zaručuje extrémně nízkou latenci pro plynulé streamování, nepřerušované videohovory a trvale spolehlivé prohlížení webových stránek.


VYSLYŠTE KAŽDÝ DETAIL, UVIDÍTE KAŽDÝ PIXEL
Brilantní obraz a pohlcující zvuk
Prohlížejte si, poslouchejte a tvořte svůj svět novými, vzrušujícími způsoby. Živý displej s rozlišením WUXGA dodává všemu, co děláte, neuvěřitelnou detailnost. Upravujte fotografie, streamujte pořady nebo hrajte hry v cloudu v živé, pohlcující kvalitě. A díky zvuku vyladěnému technologií MaxxAudio získáte bohatý, vyvážený zvuk, který vás vtáhne hlouběji do každé scény, playlistu nebo projektu.
LEHKÉ, A PŘITOM ODOLNÉ
Vezměte si práci kamkoli bez obav
Lenovo Chromebook i a Chromebook Plus i jsou vašimi dokonalými společníky na cesty – jsou dostatečně lehké, abyste je mohli nosit celý den, aniž by vám v tašce přidávaly na objemu či váze. Nenechte se však zmást jejich nízkou hmotností. Jsou vyrobeny podle vojenských standardů a jsou připraveny odolat každodenním nárazům, troše prachu a čemukoli dalšímu, co vám váš rušný den přinese.


KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO PRÁCI I STUDIUM
Ideální pro školství a malé podniky
Modely Chromebook i a Chromebook Plus i se vyznačují velkým displejem a výkonnými funkcemi umělé inteligence, což z nich činí skvělou volbu pro obchodníky často cestující po světě i pedagogy. Ať už navštěvujete zákazníky, připravujete prezentace nebo přizpůsobujete výukové plány, budete díky aplikacím s umělou inteligencí připraveni během chvilky a budete pracovat v maximální rychlosti.
DŮVĚRYHODNOST A SPOLUPRÁCE
Udržitelnost
Naším cílem je poskytovat chytřejší technologie, které pomáhají budovat lepší a udržitelnější budoucnost pro naše zákazníky, komunity i celou planetu. Proto usilujeme o získání předních certifikátů a označení v oboru, které dokládají náš závazek k udržitelnosti při navrhování produktů. Společně můžeme vybudovat chytřejší budoucnost pro všechny.

Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 15ITN10 |
| Modelová řada | LENOVO CHROME |
| Značka | LENOVO |
| Typ notebooku | CHROMEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | JINÉ SLITINY |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Barva | ŠEDÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Typ CPU | INTEL CORE 3 |
| Výrobce CPU | INTEL |
| Generace/řada CPU | INTEL N |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Přesný model CPU | 3-N355 |
| Paměť - počet slotů celkem | 0 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,9 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 8 |
| CPU s podporou AI | NE |
| Paměť RAM (GB) | 8 |
| Počet paměti RAM | 8GB (1X 8GB) |
| Rozměry paměti | BEZ PŘÍSTUPNÝCH SLOTŮ |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 256GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| Displej | |
| Displej - dotykový | ANO |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 15,3 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | ANTIREFLEXNÍ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | INTEL IRIS/INTEL UHD GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | CHROME OS |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | NE |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Wi-Fi standard | WI-FI 6E 802.11AX |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | ANO |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Konektor RJ45 | NE |
| Verze HDMI | VERZE 1.4 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | NE |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Výška (mm) | 18,95 |
| Šířka (mm) | 344 |
| Hloubka (mm) | 241,8 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,56 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | NE |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | NE |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 A VÍCE |



.webp?size=48)