Obsah balíčku
Příslušenství
Detailní popis produktu
Vytvořeno pro profesionály, pedagogy i studenty
Podpořte svou kreativitu s 14,5palcovou mobilní pracovní stanicí ThinkPad P14s Gen 6. Díky procesorům Intel® Core™ Ultra (řada 2) a grafické kartě NVIDIA RTX PRO™ 1000 Blackwell Generation Laptop GPU nabízí spolehlivý výkon a produktivitu vylepšenou umělou inteligencí. Nabízí také plynulou konfigurovatelnost, rozšiřitelnost a celodenní výdrž baterie pro práci na cestách.
Zlepšete svůj pracovní den s pracovní stanicí připravenou pro AI
Mobilní pracovní stanice ThinkPad P14s Gen 6 umožňuje řadu úkolů s vysokou produktivitou díky pokročilé technologii AI. Využijte vylepšené nástroje pro videokonference a spolupráci, robustní zabezpečení, automatizaci dokumentů včetně skenování a shrnování, správu e-mailů a plánování. Díky rychlým odezvám je navíc ideální pro multitasking.
Maximalizujte potenciál, zvyšte produktivitu
Tato mobilní pracovní stanice nabízí efektivnější pracovní prostředí díky procesorům Intel® Core™ Ultra, výkonný výkon a dlouhou výdrž baterie s integrovaným AI enginem pro vylepšenou spolupráci, tvorbu obsahu, zabezpečení a přístupnost.
VÝJIMEČNÁ GRAFIKA Kreativita pro profesionální pracovní postupy
Posuňte svou kreativitu na vyšší úroveň díky integrované grafice a volitelnému grafickému procesoru NVIDIA RTX PRO™ 1000 Blackwell Generation Laptop GPU. Provádějte náročné projekty, úpravy médií, ray tracing a neuronové renderování pomocí technologie AI.
Zrychlete a zefektivněte složité úkoly
Integrovaná neuronová procesorová jednotka (NPU) uvolňuje šířku pásma GPU pro zpracování náročných úloh umělé inteligence. To umožňuje výjimečný výpočetní výkon, šířku pásma a výdrž baterie, díky čemuž můžete rychleji vytvářet, iterovat a inovovat.
VYLEPŠETE SVÉ IT Kompletní spravovatelnost a spolehlivost
Přidání technologie Intel vPro® maximalizuje efektivitu IT týmů. Díky technologii Intel Active Management Technology může IT tým vzdáleně monitorovat, spravovat, řešit problémy a opravovat počítače – dokonce i systémy, které jsou vypnuté a nacházejí se mimo firemní firewall.
Hladké sdílení, spolupráce a univerzální porty
Tato mobilní pracovní stanice je určena pro profesionály, kteří vyžadují rychlost, flexibilitu a hladkou spolupráci. Užijte si ultrarychlé připojení s WiFi 7 pro plynulé hovory a okamžité stahování. Navíc díky množství portů můžete připojit všechna svá zařízení a snadno tak provádět více úloh najednou.
Přesný nástroj pro inženýry a tvůrce
Vychutnejte si úžasnou čistotu obrazu na displeji s vysokým rozlišením. Díky rychlosti poháněné umělou inteligencí pro rychlejší simulace a renderování je P14s Gen 6 dokonalým společníkem pro architekty, designéry, inženýry a výrobní profesionály, kteří vyžadují přesnost a výkon.
Ultimátní stroj pro vizionáře v oblasti zábavy
Pro mediální profesionály tento výkonný stroj nabízí živý obraz a vylepšený výkon pro prohlížení denních záznamů, vytváření 3D animací a zpracování světelného renderování. Navíc přenosný formát zajišťuje maximální produktivitu, ať už pracujete kdekoli.
Chytřejší řešení pro zdravotníky
ThinkShield Security umožňuje zdravotníkům bezpečný přístup k systémům EHR a laboratorním datům. Analyzujte obrazové soubory nebo data EMR lokálně díky výkonu procesorů Intel® Core™ Ultra. A díky obrovské kapacitě úložiště můžete snadno ukládat nemocniční záznamy.
Důvěryhodný partner pro pedagogy a studenty
Elegantní tvar se pohodlně vejde do batohu. Nabízí rychlý internet, volitelnou podsvícenou klávesnici, delší výdrž baterie a rozšiřitelnou paměť, aby vyhověl požadavkům pedagogů a studentů, ať už jde o kompilování kódu nebo zpracování dat na cestách.
Hladký výkon aplikací
Spouštějte své aplikace CAD, BIM a kreativní aplikace s důvěrou, podpořenou certifikacemi nezávislých dodavatelů softwaru (ISV)* od společností ANSYS®, SOLIDWORKS®, AutoCAD® a dalších. Mobilní pracovní stanice ThinkPad P14s Gen 6 poskytuje výkon na profesionální úrovni a zvyšuje efektivitu práce pro chytřejší a intuitivnější pracovní postupy.*Zobrazit kompletní seznam certifikací ISV.
360stupňová bezpečnost
Přihlaste se okamžitě pomocí biometrické autentizace. ThinkShield, sada bezpečnostních řešení, obsahuje diskrétní modul Trusted Platform Module (dTPM), počítač Microsoft Secured-core PC, samoléčivý BIOS, fyzické zámky a další funkce, které chrání vaše zařízení a jeho důležitá data.
Vyrobeno tak, aby odolalo každé výzvě
Mobilní pracovní stanice ThinkPad P14s Gen 6, která prošla přísnými kontrolami kvality a splňuje normy MIL-STD-810H, odolává extrémním podmínkám prostředí, nárazům a vibracím a zajišťuje konzistentní výkon i pod tlakem.
Upgrady, které zvládnete sami
Zažijte plynulý a spolehlivý výkon v podnikání. Získejte rychlý přístup k jednotkám, které může vyměnit zákazník, jako je baterie, paměť, úložiště a další, což zajišťuje snadnou údržbu, méně prostojů a optimalizovanou efektivitu.
Zvládá více, rychleji a snadněji
Tato mobilní pracovní stanice, která je ideální pro multitasking a zpracování aplikací náročných na zdroje, se přizpůsobí vašim měnícím se potřebám díky možnostem upgradu paměti. Ať už provozujete více virtuálních strojů nebo upravujete média ve vysokém rozlišení, užijte si rychlý výkon.
Připojte se s jistotou a přesností
Zažijte maximální efektivitu a bezkonkurenční přesnost. Mobilní pracovní stanice ThinkPad P14s Gen 6 nabízí poměr stran 16:10 – více prostoru pro nápady a méně posouvání. Navíc kamera s vysokým rozlišením zajišťuje vždy plynulou a ostrý obraz při spolupráci.
Výkon se snoubí s jednoduchostí
Mobilní pracovní stanice ThinkPad P14s Gen 6 nabízí výkon a praktičnost v přenosném designu. Díky klávesnici odolné proti polití, webové kameře s prioritou soukromí, podpoře dokování, několika možnostem operačního systému a dalším funkcím zvládne každou úlohu bez problémů.
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | P14S GEN 6 (INTEL) |
| Modelová řada | LENOVO THINKPAD P |
| Značka | LENOVO |
| Typ notebooku | PRACOVNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | HLINÍK |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Funkce Copilot+ | ANO |
| Barva | ČERNÁ |
| Záruka notebooku | 3R ON-SITE |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | INTEL |
| Typ CPU | INTEL CORE ULTRA 5 |
| Generace/řada CPU | INTEL ULTRA 2. GENERACE |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | U5-225H |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 14 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 96 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1X 16GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | NE |
| USB 2.0 | NE |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Možnost více disků (počet) | 1 |
| Podpora RAID | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 14,5 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | ANTIREFLEXNÍ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Grafika | |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Velikost paměti VGA (GB) | 6 |
| Modelová řada GPU | NVIDIA RTX PRO 500 BLACKWELL 6 GB |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 100 |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | WINDOWS 11 PRO |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | NE |
| Optická mechanika | NE |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | ANO |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | ANO |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | 1 GBS |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 227,6 |
| Šířka (mm) | 325,5 |
| Výška (mm) | 15,1 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,64 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Připojení | |
| WiDi | NE |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | ANO |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD+TRACKPOINT |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 57 |
| Záruka baterie | 12 MĚSÍCŮ |



.webp?size=48)