515 266 300 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT
logo-REVIMARKET-claim-zeleny-RGB-bile.png
 


O Revimarketu

Revimarket je virtuální marketplace, na kterém najdete bohatou nabídku produktů, které šetří nejen vaši peněženku, ale také prostředí, ve kterém žijeme. Zákazníci Revimarketu si přijdou na své, protože ví, že není nutné stále kupovat pouze nové zboží, ale často stejně dobře poslouží i zboží zánovní či nové, které se někomu jinému nehodilo.

Bez spolehlivých dodavatelů to nejde a my je máme, proto se nabídka Revimarketu neustále rozšiřuje. Atraktivní a spolehlivé produkty, které nabízíme, pocházejí od renomovaných společností jako jsou banky, poskytovatelé pronájmu IT vybavení, či velké nadnárodní firmy. Modely, které prodáváme, často nejsou starší než dva, případně tři roky, přičemž záruka u takového zboží může být až na dva roky, jako u nového sortimentu.

Výkon, funkčnost i vzhled zařízení plně zachováváme tak, aby zákazník mohl produkt ještě dlouho bez problémů používat, často i několik let. Nic neponecháváme náhodě. Naopak, každý produkt, než ho nabídneme, prochází velmi přísnou kontrolou a pečlivým procesem revitalizace. Odtud také pramení název Revimarket.

Většina nabízených produktů patří svým výkonem, konstrukčně (materiálovým zpracováním) a designem do prémiové skupiny zboží. Z toho plyne, že u takových zařízení je už od výrobce počítáno s delší životností produktu i při velkém pracovním zatížení. I přesto každé zařízení pečlivě vyčistíme, vyměníme části, které nejsou ve stoprocentní kondici, provedeme zátěžový test a vrátíme do továrního nastavení. Nabídku zboží rozdělujeme do kvalitativních tříd. Zákazník si jenom obtížně produkt ve třídě A nesplete s novým zbožím a ve třídě B na první pohled sotva zahlédne drobné kosmetické vady.

Revimarket není jenom způsob, jak šetřit finančními prostředky. Uvažujeme ekologicky a nestydíme se za to. S každým zakoupeným revitalizovaným zbožím, společně zmenšujeme pomyslnou, přesto v důsledcích zcela reálnou horu elektroodpadu, cca 55 miliónů tun ročně na celém světě. Recyklace pokryje jenom zlomek z celkového množství. Každý prodaný a znovu používaný kus z Revimarketu, snižuje potřebu vyrábět nové zboží, což vynásobeno počtem kusů v rámci celosvětové produkce, znamená obrovskou zátěž pro životní prostředí. Zcela zbytečně se musí těžit a hledat nová naleziště drahých kovů, spotřebovávat ropu pro výrobu plastů a pohonných hmot pro dopravu do všech koutů světa, kontaminovat vodu a ovzduší. S Revimarketem je definitivní likvidace starého zařízení odložena i o několik let.


V nabídce Revimarketu naleznete:

Nové produkty

Zcela nové, nerozbalené zboží v originálním balení od výrobce z české nebo zahraniční distribuce.

Rozbalené a prověřené

Nové zboží, u kterého bylo otevřeno originální balení nebo bylo vráceno zákazníky v zákonné čtrnáctidenní lhůtě. Každý produkt je zkontrolován z hlediska nepoškozenosti, kompletnosti a funkce. Rozbalené zboží nevykazuje žádné vady, pokud není v detailu produktu uvedeno jinak. Zboží dodáváme v původním balení od výrobce nebo v náhradním obalu. Ochranné fólie mohou být opětovně použité.

Revitalizované výrobcem

Jde převážně o nepoužité produkty z nevyprodaných skladových zásob, které výrobce otestoval z hlediska funkce a zkontroloval kompletnost a nepoškozenost zařízení, případně doplnil o příslušenství potřebné pro použití v dané lokaci. Například u notebooků je vyměněna klávesnice za českou variantu nebo je dodán napájecí adapter s českou vidlicí. Pokud produkt obsahoval vadný díl, byl výrobcem vyměněn za nový originální díl. Zboží je opatřeno ochrannou fólií a zabaleno v originálním balení od výrobce.

Revitalizované společností COMFOR STORES

Jedná se vždy o kvalitní značkové produkty, většinou z profesionální řady modelů od daného výrobce, které pocházejí z ukončených, operativních leasingů od bank či korporací. Každý produkt je podroben důkladné vstupní prohlídce, kterou provádí servisní odborníci podle přísných kritérií. Jednotlivá zařízení jsou pečlivě vyčištěna, otestována funkčnost, výkon, výdrž baterie a jsou navrácena do továrního nastavení. Některé díly mohou být vyměněny za zcela nové. Výsledkem je plně funkční, výkonný a spolehlivý produkt, avšak za cenu výrazně nižší než u nového zboží.
 
Třída A+ (jako nový): Plně funkční zařízení s příslušenstvím ve 100% stavu bez známek používání. Zařízení nevykazuje žádné poškození ani opotřebení a nechybí žádné části jako například gumové nožičky u notebooků apod. Telefony mají kondici baterie 80 – 100%.

Třída A (výborný): Plně funkční zařízení s příslušenstvím ve 100% technickém stavu s téměř neznatelnými známkami používání. Zařízení nevykazuje žádné funkční poškození a nechybí žádné části jako například gumové nožičky u notebooků apod. Telefony mají kondici baterie 80 – 100%.

Třída A- (velmi dobrý): Plně funkční zařízení s drobnými známkami používání, spolu s příslušenstvím. Na krytu zařízení mohou být malé rýhy, které nejsou citelné na dotyk (vlásečnicový charakter) a zásadně nezhoršují optický vzhled zařízení a možnosti jeho používání. Klávesnice, track pady, konektory a panty vykazují znaky mírného opotřebení, přiřknuté šetrnému zacházení, avšak nevykazují žádné funkční poškození. Nechybí žádné části zařízení. Telefony mají kondici baterie 80 – 100%.

V detailu produktu prezentujeme reálné fotografie, dokumentující vizuální stav zboží v dané třídě.
Zboží dodáváme kvalitně zabalené v kartonové krabici k tomuto účelu vyrobené, společně s patřičným příslušenstvím.
 

Vyberte si z Revimarket: