logo-REVIMARKET-claim-zeleny-RGB-bile.png


O Revimarketu

Revimarket je virtuální marketplace, na kterém najdete bohatou nabídku produktů, které šetří nejen vaši peněženku, ale také prostředí, ve kterém žijeme. Zákazníci Revimarketu si přijdou na své, protože ví, že není nutné stále kupovat pouze nové zboží, ale často stejně dobře poslouží i zboží zánovní či nové, které se někomu jinému nehodilo.


Bez spolehlivých dodavatelů to nejde a my je máme, proto se nabídka Revimarketu neustále rozšiřuje. Atraktivní a spolehlivé produkty, které nabízíme, pocházejí od renomovaných společností jako jsou banky, poskytovatelé pronájmu IT vybavení, či velké nadnárodní firmy a ověření dodavatelé použitých a zánovních produktů.


Výkon, funkčnost i vzhled zařízení plně zachováváme tak, aby zákazník mohl produkt ještě dlouho bez problémů používat, často i několik let. Nic neponecháváme náhodě. Naopak, každý produkt, než ho nabídneme, prochází velmi přísnou kontrolou a pečlivým procesem revitalizace. Odtud také pramení název Revimarket.


Většina nabízených produktů patří svým výkonem, konstrukčně (materiálovým zpracováním) a designem do prémiové skupiny zboží. Z toho plyne, že u takových zařízení je už od výrobce počítáno s delší životností produktu i při velkém pracovním zatížení. I přesto každé zařízení pečlivě vyčistíme, vyměníme části, které nejsou ve stoprocentní kondici, provedeme zátěžový test a vrátíme do továrního nastavení. Nabídku zbožírozdělujeme do kvalitativních tříd. Zákazník si jenom obtížně produkt ve třídě A nesplete s novým zbožím a ve třídě B na první pohled sotva zahlédne drobné kosmetické vady.


Revimarket není jenom způsob, jak šetřit finančními prostředky. Uvažujeme ekologicky a nestydíme se za to. S každým zakoupeným revitalizovaným zbožím, společně zmenšujeme pomyslnou, přesto v důsledcích zcela reálnou horu elektroodpadu, cca 55 miliónů tun ročně na celém světě. Recyklace pokryje jenom zlomek z celkového množství. Každý prodaný a znovu používaný kus z Revimarketu, snižuje potřebu vyrábět nové zboží, což vynásobeno počtem kusů v rámci celosvětové produkce, znamená obrovskou zátěž pro životní prostředí. Zcela zbytečně se musí těžit a hledat nová naleziště drahých kovů, spotřebovávat ropu pro výrobu plastů a pohonných hmot pro dopravu do všech koutů světa, kontaminovat vodu a ovzduší. S Revimarketem je definitivní likvidace starého zařízení odložena i o několik let.

V nabídce Revimarketu naleznete:

Nové produkty

Zcela nové, nerozbalené zboží originálním balení od výrobce z české nebo zahraniční distribuce.

Rozbalené a prověřené

Nové zboží, u kterého bylo otevřeno originální balení nebo bylo vráceno zákazníky v zákonné čtrnáctidenní lhůtě. Každý produkt je zkontrolován z hlediska nepoškozenosti, kompletnosti a funkce. Rozbalené zboží nevykazuje žádné vady, pokud není v detailu produktu uvedeno jinak. Zboží dodáváme v původním balení od výrobce nebo v náhradním obalu. Ochranné fólie mohou být opětovně použité.

Revitalizované společností COMFOR STORES

Jedná se vždy o kvalitní značkové produkty. Mohou pocházet z různých zdrojů, ať už z ukončených operativních leasingů od bank či korporací, nebo od ověřených dodavatelů zánovních a použitých zařízení především ze států Evropské Unie. Každý produkt je podroben důkladné vstupní prohlídce, kterou provádějí servisní odborníci podle přísných kritérií. Jednotlivá zařízení jsou pečlivě vyčištěna, otestování funkčnost, výkon, výdrž baterie a jsou navrácena do továrního nastavení. Některé díly mohou být vyměněny za zcela nové. Výsledkem je plně funkční, výkonný a spolehlivý produkt, avšak za cenu výrazně nižší než u nového zboží.


Třída A+ (jako nový): Plně funkční zařízení s příslušenstvím ve 100% stavu bez známek používání. Zařízení nevykazuje žádné poškození ani opotřebení a nechybí žádné části jako například gumové nožičky u notebooků apod. Telefony mají kondici baterie 80 – 100%.


Třída A (výborný): Plně funkční zařízení s příslušenstvím ve 100% technickém stavu s téměř neznatelnými známkami používání. Zařízení nevykazuje žádné funkční poškození a nechybí žádné části jako například gumové nožičky u notebooků apod. Telefony mají kondici baterie 80 – 100%.


Třída A- (velmi dobrý): Plně funkční zařízení s drobnými známkami používání. Na krytu zařízení mohou být malé rýhy, které nejsou citelné na dotyk (vlásečnicový charakter) a zásadně nezhoršují optický vzhled zařízení a možnosti jeho používání. Klávesnice, track pady, konektory a panty vykazují znaky mírného opotřebení, přiřknuté šetrnému zacházení, avšak nevykazují žádné funkční poškození. Nechybí žádné části zařízení. Telefony mají kondici baterie 80 – 100%.


Třída AB, A/B, B (použité): Zařízení této kategorie již nesou známky používání jako lehké a střední odřeniny nebo vlásečnice. Může obsahovat drobné kosmetické barvy jako oděrky na těle telefonu nebo na displeji. Nikdy neobsahují prasklé sklo nebo jiné poškození, které by měly vliv na funkčnost telefonu. Telefony jsou plně funkční se zárukou 12 měsíců. Stav baterie 70-100%. Nejlepší poměr cena/výkon.


V detailu produktu najdete ilustrační fotky.

Zboží dodáváme kvalitně zabalené v kartonové krabici k tomuto účelu vyrobené, s příslušenstvím uvedeným v popisu zboží.

Vyberte si z Revimarket:

Notebooky

Chytré telefony

Další nabídka


Reklamace mobilních telefonů zn. Apple zakoupených z Revimarketu:

Na zboží zakoupené na Revimarketu se vztahuje záruční doba v délce 12 měsíců.

Zákazník není oprávněn jako důvod k reklamaci uvést vadu, pro níž mu bylo zboží prodáno za sníženou cenu.

Kromě běžného postupu pro uplatnění reklamace (blíže viz zde) je při reklamaci mobilních telefonů zn. Apple zakoupených na Revimarketu nezbytné učinit následující kroky:

 

1. Zákazník je před předáním zboží k reklamaci povinen zajistit odstranění veškerých ochranných prvků z telefonu, zejména ochranných krytů, skel, fólií apod. V případě, že tak zákazník neučiní, společnost COMFOR STORES a.s. neodpovídá za jejich poškození, zničení, ztrátu, či jakékoliv jiné znehodnocení.


2. Před předáním mobilního telefonu k reklamaci je zákazník dále povinen:

provést zálohu dat v reklamovaném zařízení. Zákazník bere na vědomí, že jeho data uložená v reklamovaném zařízení mohou být při servisním zásahu vymazána. Společnost COMFOR STORES a.s. neodpovídá za poškození či ztrátu těchto dat.

odstranit reklamované zařízení ze služby Najít/Find my iPhone, a odhlásit jej z účtu iCloud. Upozorňujeme, že bez odstranění zařízení ze služby Najít/Find my iPhone není možné zařízení předat ke kontrole do servisu. Pokud je tato služba zapnutá, brání provedení diagnostiky a není možné provést opravu. Společnost COMFOR STORES a.s. tak bude nucena reklamaci zamítnout a reklamované zařízení vrátit zákazníkovi zpět.

odstranit ze zařízení, příp. deaktivovat, jakékoliv další zabezpečení proti zcizení.

vymazat zařízení. Přejděte do menu Nastavení – Všeobecné – Resetovat – Vymazat celý obsah a nastavení. Jakmile se zobrazí výzva, zadejte svoje heslo a heslo účtu – Apple ID. Jestliže zařízení nemůžete vymazat, protože se nedá zapnout nebo nereaguje, můžete ho vymazat prostřednictvím, stránky iCloud.com. Přečtěte si, jak postupovat https://support.apple.com/cs-cz/guide/icloud/mmfc0ef36f/icloud

odstranit zabezpečení přístupu či sdělit společnosti COMFOR STORES a.s. přístupové heslo při uplatnění reklamace. Je-li přístup do zařízení chráněn heslem či gestem nebo jiným zabezpečením přístupu, je kupující při uplatnění reklamace povinen tuto ochranu zrušit nebo heslo uvést v popisu závady, případně jej na výzvu společnosti COMFOR STORES a.s. sdělit technikovi. Bez plného přístupu k zařízení nemusí být možné opravu či diagnostiku zařízení provést, a společnost COMFOR STORES a.s. bude nucena reklamaci zamítnout a reklamované zařízení vrátit zákazníkovi zpět.


Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache