Přihlášení
Detailní popis produktu
Model: E502NA-GO022T
Operační systém: Windows 10 (64bit)
Operační systém: Windows 10 (64bit)
Procesor: Intel® Quad-Core Pentium® N4200 Processor (2M Cache, up to 2.5 GHz)
Operační paměť: 4GB DDR3
UIožiště: 128GB 2,5" SSD
Displej: 15.6'//Ultra Slim 200nits//HD 1366x768 16:9//Glare
Grafická karta: HD Graphics
Kamera: VGA web camera (Fixed type)
Optická mechanika: NE
Čtečka otisku prstu: NE
Čtečka paměťových karet: ANO
Připojení LAN:
- 10/100 Mbps
Bezdrátové připojení:
- 802.11bgn
- Bluetooth 4.0 1*1
Konektory:
- 1x USB 3.1 Type-C
- 1x USB 3.0
- 1x USB 2.0
- 1x HDMI
- 1x RJ-45
- 1x Headphone-out & Audio-In Combo Jack
Baterie: 2-cell Li-ion, 32WHrs
Zdroj: 33W AC Adapter
Šasi: Plast
Barva: Dark Blue (tmavě modrá)
Rozměry (ŠxHxV): 383 x 258 x 22,1 mm
Váha: 1,86 kg
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | E502NA-GO022T |
| Modelová řada | ASUS E |
| Značka | ASUS |
| Typ notebooku | STANDARDNÍ |
| Materiál | PLAST |
| Barva | MODRÁ |
| Záruka notebooku | 2 ROKY |
| Procesor a paměť | |
| Paměť - počet slotů celkem | 0 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 4 GB |
| Paměť RAM (GB) | 4 GB |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Procesor typ | INTEL PENTIUM |
| Model procesoru | N4200 |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 1 KS |
| USB 2.0 (počet) | 1 KS |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1366X768 (HD] |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" - 15,9" |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | BEZ OPTICKÉ MECHANIKY |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Výstup DisplayPort | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| NFC | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | NE |
| Dokovací konektor | NE |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Gigabit ethernet | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Napájení | |
| Zdroj | 33W |
| Baterie - počet článků | 2 ČLÁNKY |
| Ovládání | |
| Oddělitelná klávesnice | NE |
| Otáčecí klávesnice | NE |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Numerická klávesnice | ANO |
| Podsvícená klávesnice | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,86 |
| Multimédia | |
| Vstup mikrofon | NE |
| Webová kamera | ANO |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Ostatní | |
| Bezpečnostní prvky | NE |
| Software | |
| Operační systém | WINDOWS 10 |
ASUS E502NA - 15,6"/N4200/128SSD/4G/W10 modrý
8 808 Kč


.webp?size=48)