Přihlášení
Detailní popis produktu
Model: R517SA-XO211T
Operační systém: Windows 10 (64bit)
Operační systém: Windows 10 (64bit)
Procesor: Intel® Pentium® N3710
Frekvence prosecoru: 1.60 GHz (Up to 2.56 GHz)
Počet jáder: 4
Cache: 2 MB L2
Operační paměť: 4GB DDR3
Maximální paměť: 4GB (nelze rozšířit)
UIožiště: 1TB HDD 5400rpm 2,5" SATA
Displej: 15,6", HD (1366x768), matný
Grafická karta: Intel® HD Graphics
Kamera: ANO
Optická mechanika: NE
Podsvícená klávesnice: NE
Čtečka otisku prstu: NE
Čtečka paměťových karet: ANO
Připojení LAN:
- 10/100 Mbps
Bezdrátové připojení:
- 802.11bgn
- Bluetooth 4.0 (Single Band) 1*1
Konektory:
- 1x USB 3.0
- 1x USB 2.0
- 1x HDMI
- 1x VGA
- 1x RJ-45
- 1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack
Baterie: 2-cell 32WHrs Li-ion
Vyndávací baterie: NE
Zdroj: 33W AC Adapter
Průměr napájecího konektoru: 4
Šasi: Plast
Barva: Dark Blue (modrá)
Rozměry (ŠxHxV): 383 x 258 x 22,1 mm
Váha včetně baterie: 1,86 kg
Součast balení:
- žádná dodatečná výbava
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | R517SA-XO211T |
| Modelová řada | ASUS E |
| Značka | ASUS |
| Typ notebooku | STANDARDNÍ |
| Materiál | PLAST |
| Barva | MODRÁ |
| Záruka notebooku | 2 ROKY |
| Procesor a paměť | |
| Paměť - počet slotů celkem | 0 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 4 GB |
| Paměť RAM (GB) | 4 GB |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Procesor typ | INTEL PENTIUM |
| Model procesoru | N3710 |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 1 KS |
| USB 2.0 (počet) | 1 KS |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 |
| Úložiště | |
| Disk - typ | HDD |
| Disk - otáčky | 5400 |
| Podpora RAID | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1366X768 (HD] |
| Displej - povrch | MATNÝ |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" - 15,9" |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | WINDOWS 10 |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | BEZ OPTICKÉ MECHANIKY |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Výstup DisplayPort | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| NFC | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | NE |
| Dokovací konektor | NE |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Gigabit ethernet | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | ANO |
| Konektor DVI | NE |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Napájení | |
| Zdroj | 33W AC ADAPTER |
| Baterie - počet článků | 2 ČLÁNKY |
| Ovládání | |
| Oddělitelná klávesnice | NE |
| Otáčecí klávesnice | NE |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Numerická klávesnice | ANO |
| Podsvícená klávesnice | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,86 |
| Multimédia | |
| Vstup mikrofon | NE |
| Webová kamera | ANO |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Ostatní | |
| Bezpečnostní prvky | NE |
ASUS R517SA - 15,6"/N3710/1TB/4G/W10 modrý
9 839 Kč


.webp?size=48)