Detailní popis produktu
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Dell Pro Max 16
Umělá inteligence na dosah ruky
Integrovaná umělá inteligence zefektivňuje vaše pracovní postupy, bez problémů zpracovává rozsáhlé datové soubory a pomáhá vám plynule provozovat aplikace obohacené o funkce umělé inteligence od předních nezávislých dodavatelů softwaru. Díky procesorům Intel® Core™ Ultra, specializované jednotce NPU a profesionální grafické kartě NVIDIA si můžete užít výkonné funkce umělé inteligence přímo v zařízení, jako je inkluzivní spolupráce, plynulá tvorba obsahu, energetická účinnost a rychlejší detekce hrozeb.
Mimořádný výkon
S procesory Intel® Core™ Ultra se i složité úlohy stávají hračkou. Díky specializovaným jádrům pro konkrétní úkoly se výjimečný výkon a rychlost stávají novým standardem.
Vylepšete si zážitek
Objevte zážitek, který je stejně odvážný jako vaše práce.
Pracujte odkudkoli
Navrženo pro profesionály, kteří jsou neustále v pohybu – zvládněte náročné úkoly, ať jste kdekoli. Jeho elegantní a lehká konstrukce zaručuje snadnou přenositelnost, zatímco výkonný hardware zajišťuje plynulý multitasking, střih videa a mnoho dalšího.
Špičková uživatelská zkušenost
Díky audiosystému Smart Amp a 8MP fotoaparátu s infračerveným snímačem si užijete živější video. Vylepšený displej a ostré detaily zajistí, že vaše virtuální schůzky a tvůrčí projekty budou ještě jasnější.
Vyrobeno s ohledem na cirkulární ekonomiku
Bezkompromisní odolnost, která odpovídá vašim výkonům. První pracovní stanice na světě vybavené modulárním portem USB-C, který je odolnější a usnadňuje opravy.
Urychlete úspěch svého podnikání s Copilotem a Windows 11 Pro
Díky umělé inteligenci zvládnete více úkolů najednou a objevíte nový způsob práce s Windows 11 Pro. Díky funkcím, jako je Copilot ve Windows, získáte lepší odpovědi, rozvinete své dovednosti a bez námahy optimalizujete pracovní postupy. Počítače Dell s Windows 11 Pro jsou vybaveny nejnovějšími vylepšeními v oblasti zabezpečení a umělé inteligence, které máte pohodlně k dispozici přímo ve svém počítači. Využijte již dnes vyšší efektivitu, výkon a zabezpečení díky umělé inteligenci a inovujte, abyste se zítra mohli postavit novým výzvám.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 16 MC16250 |
| Modelová řada | DELL PRO MAX |
| Značka | DELL |
| Typ notebooku | PRACOVNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Barva | ŠEDÁ |
| Záruka notebooku | 3R NBD |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | INTEL |
| Typ CPU | INTEL CORE ULTRA 7 |
| Generace/řada CPU | INTEL ULTRA 2. GENERACE |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | U7-265H |
| Počet jader CPU | 16 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,3 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2X 8GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | NE |
| USB 2.0 | NE |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2230 |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 16 |
| Grafika | |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Velikost paměti VGA (GB) | 6 |
| Modelová řada GPU | NVIDIA RTX PRO 500 BLACKWELL 6 GB |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | BEZ ZDROJE |
| Software | |
| MS Office Trial | ANO |
| Operační systém | WINDOWS 11 PRO |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Optická mechanika | NE |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | ANO |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | ANO |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | ANO |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | 1 GBS |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 256 |
| Šířka (mm) | 358 |
| Výška (mm) | 25,65 |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,11 |
| Hmotnost | STANDARDNÍ OD 2,01 DO 2,5 KG |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | ANO |
| Rozlišení webkamery | 1080P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Ostatní | |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Napájení | |
| Baterie - kapacita (Wh) | 96 |
| Baterie - počet článků | 6 |



.webp?size=48)