Příslušenství
Detailní popis produktu
Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • Jeden slot M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů antireflexní, 45% NTSC, 60 Hz
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics
Audio: kodek Senary SN6147; Stereo reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®, zvuk od HARMAN; mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR hybridní s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
WWAN: ne
Konektory USB:
- 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
- 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On
- 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4
- 1x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4a
Další konektory:
- 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
- 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
- 1x RJ-45
Zabezpečení:
- Bezpečnostní čip: Diskrétní TPM 2.0 povolen
- Bezpečnostní slot: Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 64 Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá (Black)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 313 x 220,3 x 10,1/15,25 mm
Hmotnost: cca 1,41 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_E14_Gen_7_AMD?M=21T0004YCK
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | E14 GEN 7 (AMD) |
| Modelová řada | LENOVO THINKPAD E |
| Značka | LENOVO |
| Typ notebooku | PRACOVNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | HLINÍK |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Barva | ČERNÁ |
| Záruka notebooku | 3R ON-SITE |
| Procesor a paměť | |
| Typ CPU | AMD RYZEN 5 |
| Výrobce CPU | AMD |
| Generace/řada CPU | AMD RYZEN ŘADY 200 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | R5-220 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 6 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,2 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 64 |
| CPU s podporou AI | NE |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1X 16GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2242 |
| Možnost více disků (počet) | 2 |
| Podpora RAID | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 14 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | ANTIREFLEXNÍ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | AMD RADEON 740M GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | WINDOWS 11 PRO |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | NE |
| Čtečka paměťových karet | NE |
| Wi-Fi standard | WI-FI 6E 802.11AX |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | ANO |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | ANO |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | ANO |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | 1 GBS |
| Baterie a napájení | |
| Typ baterie | LI-ION (LITHIUM-IONTOVÁ) |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Výška (mm) | 15,25 |
| Šířka (mm) | 313 |
| Hloubka (mm) | 220,3 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,41 |
| Hmotnost | VELMI LEHKÝ OD 1,01 DO 1,5 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Připojení | |
| WiDi | NE |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Rozlišení webkamery | 1080P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD+TRACKPOINT |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 64 |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 A VÍCE |
| Záruka baterie | 12 MĚSÍCŮ |



.webp?size=48)