Detailní popis produktu
Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR

PRO TVŮRCE A ODBORNÍKY V OBLASTI TECHNOLOGIÍ
Výkon založený na umělé inteligenci pro náročné úkoly
Notebook ThinkBook 16p Gen 6 (16” AMD) je vybaven pokročilými procesory AMD Ryzen™ s dedikovanou grafickou kartou NVIDIA RTX® 5060. Plynule automatizujte úkoly a zvládněte náročné projekty, jako je střih videa v rozlišení 4K, prediktivní modelování a vizualizace složitých návrhů.

KREATIVITA S VYUŽITÍM UMĚLÉ INTELIGENCE
Snadná tvorba obsahu díky výkonnému grafickému procesoru
Grafický procesor NVIDIA RTX® v notebooku ThinkBook 16p Gen 6 usnadňuje náročné úlohy, jako je úprava rozsáhlých video souborů, tvorba detailních animací nebo zpracování fotografií ve vysokém rozlišení.

MIMOŘÁDNÁ PŘESNOST
Elegantní design, maximální přesnost
ThinkBook 16P přináší do vašeho pracovního postupu technologii NVIDIA Blackwell Max-Q, která optimalizuje spotřebu energie a výkon pro náročné úkoly. Ať už vytváříte složité 3D modely nebo provádíte náročné simulace, technologie Max-Q zajišťuje plynulejší chod, rychlejší výsledky a delší výdrž baterie.

RYCHLÉ ZPRACOVÁNÍ DAT A ANALÝZA
Vizualizujte data jako nikdy předtím
Technologie NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) 4, založená na umělé inteligenci a integrovaná do grafického procesoru, zajišťuje lepší vizuální zážitek i u obrázků s nižším rozlišením. Získáte rychlejší přehled a vyšší rychlost zpracování, což vám pomůže efektivněji vizualizovat složité datové sady a usnadní identifikaci vzorců a poznatků.

VÁŠ CHYTRÝ ASISTENT
Lenovo AI Now
Lenovo AI Now je integrováno přímo do vašeho notebooku. Inteligentně zefektivňuje vaše úkoly, automatizuje rutinní činnosti a optimalizuje vaši produktivitu. Navíc využívá umělou inteligenci přímo v zařízení, čímž ještě více zvyšuje bezpečnost vašich dat.


VÝKONNÁ GRAFIKA PRO PROFESIONÁLY
Pracujte rychleji díky specializovanému grafickému procesoru
NVIDIA® GeForce RTX® vám pomůže zvládnout více práce. Rychle renderujte vysoce kvalitní vizualizace, navrhujte složité modely s přesností a zvládněte náročné simulace bez zpomalení. Je navržena pro tvůrce, designéry a inženýry a poskytuje vám rychlost a výkon, díky kterým budete pracovat lépe a efektivněji.
VYROBENO PRO VAŠE NEJNÁROČNĚJŠÍ ÚKOLY
Zvládněte projekty s lehkostí

Zrychlete svůj pracovní postup
Zvyšte svou produktivitu s procesorem AMD Ryzen™ HX, navrženým pro náročné úlohy, jako jsou AI pracovní zátěže, 3D renderování a multitasking. Díky pokročilému výpočetnímu výkonu, více jádrům a výjimečným rychlostem je ideální pro profesionály, kteří potřebují efektivitu a výkon ve svém pracovním procesu.

Spolehlivý výkon na dlouhé hodiny
Zažijte sílu pokročilého tepelného managementu s dvojicí ventilátorů, navržených pro zvládání těch nejnáročnějších úloh. Užijte si špičkový výkon a stabilitu během dlouhých kreativních sezení, úprav ve vysokém rozlišení a AI zpracování.

Posuňte hranice s Extreme Mode
Posuňte svůj notebook na maximum pomocí režimu Extreme Mode, který poskytuje tepelný výkon (TDP) až 200 W pro maximální výkon CPU a GPU. Ideální pro komplexní simulace, renderování a AI trénink — zvyšuje výkon a zvládá náročné úlohy bez throttlingu.

VĚTŠÍ OBRAZOVKA, LEPŠÍ VÝSLEDKY
Úchvatný 16palcový notebook
Notebook ThinkBook 16p Gen 6 vám díky své velké 16palcové obrazovce poskytuje dostatek prostoru pro vytváření precizních návrhů a analýzu detailních projektů. Certifikace TÜV Eyesafe® zaručující nízké vyzařování modrého světla navíc zajišťuje pohodlí vašich očí i při dlouhých tvůrčích sezeních. Navíc je tento přístroj vybaven numerickou klávesnicí, která se skvěle hodí pro práci s čísly a analýzy.
UŽIJTE SI SVÉ NÁPADY
Filmová grafika a křišťálově čistý zvuk

Proměňte svou práci pomocí Ray Tracingu
S Ray Tracingem dosáhnete filmového osvětlení, stínů a odrazů, díky nimž vaše návrhy a efekty vyniknou. Pro analýzu dat zvyšuje jasnost a přesnost, čímž mění reporty a prezentace v?mocné nástroje.

Vizuály věrné realitě, pokaždé
Užijte si profesionální barevnou přesnost díky kalibraci barev X-Rite® — ideální pro designéry, fotografy a tvůrce videí, kteří požadují to nejlepší.

HDR technologie
Ponořte se do hlubšího kontrastu a jasnějších světel díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR), který činí zábavu i tvorbu obsahu ještě působivější.

Zvuk, který vás vtáhne
Nechte se pohltit bohatým, studiovým zvukem vylepšeným reproduktory Harman Kardon® a technologií Dolby Atmos® — ideální pro videohovory, hudbu a úpravu audio projektů.

CHYTRÉ NÁSTROJE, KTERÉ ZJEDNODUŠÍ VÁŠ PRACOVNÍ DEN
Buďte napřed s Magic Bay
Zvyšte svou produktivitu s volitelným, snadno připojitelným Lenovo Magic Bay Head-up displejem (HUD). Ať už řídíte schůzky, určujete priority úkolů nebo si upravujete pracovní prostředí, Magic Bay poskytuje AI panel oddělený od hlavní obrazovky. Ideální pro vytížené profesionály — pomáhá vám zůstat organizovaní, soustředění a mít vše pod kontrolou, a to bez zbytečného zahlcení monitoru.
POSTAVENÝ TAK, ABY PRACOVAL STEJNĚ TVRDĚ JAKO VY
Pracujte odkudkoli

Bezproblémová spolupráce na cestách
Transformujte své pracovní prostředí s moduly Lenovo Magic Bay, včetně LTE, Light a Studio. Snadno zajistěte plynulý průběh schůzek, hovorů a spolupráce - ať jste kdekoli a bez problémů.

Zůstaňte ve spojení s tím, na čem záleží
Díky několika USB portům můžete rychle připojit svá základní zařízení, externí displeje a další periferie, což vám usnadní vytvoření produktivního pracovního prostoru kdekoli.

Produktivita se setkává s pohodlím
Zůstaňte soustředění a pohodlní s vylepšenou klávesnicí a prostorným touchpadem. Upravte si osvětlení pro lepší viditelnost a pište bez námahy. Hmatové značky usnadňují navigaci zrakově postiženým uživatelům a zajišťují tak přístupnost.

SPOLEHLIVÉ V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH
Dostatečně odolný vůči jakékoli výzvě
Notebooky ThinkBook, navržené tak, aby splňovaly nebo překračovaly 12 vojenských standardů MIL-STD-810H, jsou přísně testovány v extrémních podmínkách, od zmrzlé tundry až po pouštní prachové bouře. Tento notebook, navržený pro spolehlivost, je připraven na cokoli – ať už jde o kolísání teplot, vysokou vlhkost, vibrace nebo tlak.
POKROČILÉ ZABEZPEČENÍ, VŽDY ZAPNUTO
Vestavěné zabezpečení, které funguje vždy
Notebook ThinkBook 16p Gen 6 zajišťuje ochranu vašich dat díky robustní bezpečnostní sadě ThinkShield. Od šifrovaných dat pomocí modulu TPM (Trusted Platform Module) až po rychlé a bezpečné přihlašování s biometrickým ověřováním – je navržen tak, aby chránil vaši firmu.


DŮVĚRYHODNOST A SPOLUPRÁCE
Udržitelnost
Naším cílem je poskytovat chytřejší technologie, které vybudují jasnější a udržitelnější budoucnost pro naše zákazníky, komunity a planetu. Proto usilujeme o špičkové značky a certifikace v oboru, které prokazují náš závazek k udržitelnosti v designu produktů. Společně můžeme vybudovat chytřejší budoucnost pro všechny.
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 16P G6 ADR |
| Modelová řada | LENOVO THINKBOOK |
| Značka | LENOVO |
| Typ notebooku | PRACOVNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | HLINÍK |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Barva | ŠEDÁ |
| Záruka notebooku | 1R |
| Procesor a paměť | |
| Typ CPU | AMD RYZEN 9 |
| Výrobce CPU | AMD |
| Generace/řada CPU | AMD ŘADY 8000 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | R9-8940HX |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 16 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,3 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 64 |
| CPU s podporou AI | NE |
| Paměť RAM (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2X 16GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 3 |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2242 |
| Podpora RAID | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 2560X1600 |
| Úhlopříčka (") | 16 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | ANTIREFLEXNÍ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| Grafika | |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Velikost paměti VGA (GB) | 8 |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5060 8GB |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 300 |
| Software | |
| MS Office Trial | ANO |
| Operační systém | WINDOWS 11 PRO |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | NE |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | NE |
| Konektor RJ45 | NE |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | NE |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Výška (mm) | 19,3 |
| Šířka (mm) | 354,6 |
| Hloubka (mm) | 256,2 |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,15 |
| Hmotnost | STANDARDNÍ OD 2,01 DO 2,5 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | NE |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Rozlišení webkamery | 720P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | SLIM TIP |
| Baterie - kapacita (Wh) | 85 |
| Výdrž na baterie (hod.) | 4 - 6 |
| Záruka baterie | 12 MĚSÍCŮ |



.webp?size=48)