Detailní popis produktu
Lenovo IdeaPad Slim 5


Užijte si výpočetní výkon bez omezení
14palcový notebook Lenovo IdeaPad Slim 5 Gen 10 AMD nabízí pokročilé výpočetní funkce díky procesoru AMD Ryzen™ a jeho působivé schopnosti snadno zvládat složité úkoly. Je ideální pro studium i hraní her a zajišťuje robustní výkon při optimalizaci spotřeby energie. Integrovaná grafická karta navíc dále vylepšuje vizuální zážitky, aniž by bylo nutné přidávat další grafickou kartu.
Krása a síla: notebook, který zvládne vše
Tento výkonný stroj kombinuje eleganci s odolností a je vybaven prémiovým kovovým šasi. Jeho ultra tenký profil nabízí moderní vzhled, zatímco certifikace MIL-STD-810H zaručuje, že vydrží nástrahy každodenního života – od extrémních teplot až po nečekané pády. Můžete si být jisti, že tento notebook nabízí výkon i estetický zážitek bez kompromisů.


Senzorická revoluce — jasnější, bohatší, lepší
Vychutnejte si smyslově bohatý zážitek na notebooku IdeaPad Slim 5 Gen 10 AMD. 14palcová obrazovka zvětšuje prostor pro sledování, zatímco její působivý displej oživuje každou scénu s ohromující hloubkou a jasností. Zvuk Dolby Audio™ dále vytváří podmanivé prostředí. Certifikace TÜV Low Blue Light navíc zvyšuje pohodlí očí při delším používání.
Jste na cestách? Nabijte za pár minut a pracujte celé hodiny
Prožijte svůj den s jistotou a svobodou díky působivé výdrži baterie notebooku IdeaPad Slim 5, která vám umožní věnovat se svým koníčkům bez přerušení. Když se baterie vybije, přijde na pomoc funkce Rapid Charge Boost, která za pouhých 15 minut dodá baterii další 2 hodiny výdrže. Zůstaňte v pohybu a bez námahy.


Vynikající konektivita: porty, které vás posunou vpřed!
Zůstaňte na špici efektivity s notebookem IdeaPad Slim 5 Gen 10. Užijte si rychlý přenos dat a okamžité párování zařízení díky citlivým I/O portům. Snadno rozšiřte úložiště a extrahujte soubory pomocí slotu Micro SD, zatímco port HDMI poskytuje snadné připojení k externím displejům nebo projektorům pro plynulé prezentace.
Jste na cestách? Nabijte za pár minut a pracujte celé hodiny
Prožijte svůj den s jistotou a svobodou díky působivé výdrži baterie notebooku IdeaPad Slim 5, která vám umožní věnovat se svým koníčkům bez přerušení. Když se baterie vybije, přijde na pomoc funkce Rapid Charge Boost, která za pouhých 15 minut dodá baterii další 2 hodiny výdrže. Zůstaňte v pohybu a bez námahy.

Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 14AKP10 |
| Modelová řada | LENOVO IDEAPAD SLIM 5 |
| Značka | LENOVO |
| Typ notebooku | STANDARDNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | HLINÍK |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Funkce Copilot+ | ANO |
| Barva | ŠEDÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | AMD |
| Typ CPU | AMD RYZEN AI 5 |
| Generace/řada CPU | AMD RYZEN AI ŘADY 300 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | AI5-330 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 4 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,0 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 32 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2X 8GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2242 |
| Možnost více disků (počet) | 1 |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 14 |
| Displej - typ | OLED/AMOLED |
| Displej - povrch | LESKLÝ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | AMD RADEON 820M GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Software | |
| MS Office Trial | ANO |
| Operační systém | WINDOWS 11 HOME |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Optická mechanika | NE |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Konektor RJ45 | NE |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | NE |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 222 |
| Šířka (mm) | 313,4 |
| Výška (mm) | 16,9 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,39 |
| Hmotnost | VELMI LEHKÝ OD 1,01 DO 1,5 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Rozlišení webkamery | 1080P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 60 |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 A VÍCE |



.webp?size=48)