Detailní popis produktu
- Copilot+ PC
Operační systém: ne
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader / 12 vláken, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3)
NPU: AMD Ryzen™ AI, až 50 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: 32GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka microSD karet
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) OLED 300 nitů, lesklý, 100% DCI-P3, 60Hz
Grafická karta: integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, ToF senzor
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB:
- 1x USB-A (USB 5Gbps) vždy zapnuto
- 1x USB-A (USB 5Gbps)
- 2x USB-C® (USB 10 Gbps) s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
- 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
- 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
- 1x Čtečka microSD karet
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 60Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 356,5 x 250,6 x 16,9 mm
Hmotnost: od 1,69 kg
Záruka: 2 roky (3 roky po registraci)
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_5_16AGP11?M=83S20042CK
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 16AGP11 |
| Modelová řada | LENOVO IDEAPAD SLIM 5 |
| Značka | LENOVO |
| Typ notebooku | STANDARDNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | HLINÍK |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Funkce Copilot+ | ANO |
| Barva | ŠEDÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | AMD |
| Typ CPU | AMD RYZEN AI 7 |
| Generace/řada CPU | AMD RYZEN AI ŘADY 400 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | AI7-445 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 6 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,0 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 32 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2X 8GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2242 |
| Možnost více disků (počet) | 1 |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 16 |
| Displej - typ | OLED/AMOLED |
| Displej - povrch | LESKLÝ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | AMD RADEON 840M GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | BEZ ZDROJE |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | BEZ OPERAČNÍHO SYSTÉMU |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Optická mechanika | NE |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Konektor RJ45 | NE |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | NE |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 250,6 |
| Šířka (mm) | 356,5 |
| Výška (mm) | 16,9 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,69 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Připojení | |
| WiDi | NE |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Rozlišení webkamery | 1080P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 60 |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 A VÍCE |



.webp?size=48)